• لاکچری آنتالیا


پروژه لاکچری

پروژه لاکچری در محل تلاقی رنگ‌های آبی و سبز، جایی بی‌نظیر درکنار جنگل و مشرف به دریای مدیترانه و شهر آنتالیا واقع شده است.
در این پروژه مدرن و زیبا با امکانات و فضاهای ورزشی، تفریحی و فرهنگی منحصربفرد، زندگی چهارفصل در یک هتل 5 ستاره در انتظار شماست.
به فاصله کمی از مرکز شهر به دور از هیاهو و استرس همراه با صدای پرندگان، یک فنجان قهوه روی میز و مطالعه کتاب مورد علاقه‌تان و مهم‌تر از همه آرامش زندگی.
با لاکچری آنتالیا یک قدم در زندگی جلوتر باشید، محلی جدید برای زندگی در پروژه‌ای که نظیر آن در هیچ جای ساحل مدیترانه وجود ندارد.
معماری الهام گرفته از طبیعت لاکچری مجموعه‌ای زیبا با چشم‌انداز کوه، جنگل و دریا که معماران آن با الهام از طبیعت از مصالح طبیعی در آن استفاده کرده‌اند. برخی از مصالح طبیعی به کار رفته در نمای پروژه:
چوب ایروکو درخت کامبالا یا ایروکو بومی جنگل‌های بارانی آفریقا است، چوب این درخت در مجاورت هوا رنگ متمایل به قهوه‌ای به خود گرفته و در مقابل پوسیدگی، رطوبت و آسیب حشرات بسیار مقاوم است، این ویژگی باعث شده است که از آن در ساخت لنج، پارکت و مبلمان فضای سبز از آن استفاده شود.
سنگ کاپادوکیا شهر کاپادوکیا شهرت خود را مدیون آن است و در بیشتر بناهای تاریخی عثمانی نیز از آن استفاده شده است.سنگ کاپادوکیا ویژگی‌های خاصی دارد، با گذشت زمان مستحکم‌تر شده، با تغییر حرارت و رطوبت تابلویی زنده از رنگ‌هارا به نمایش می‌گذارد و با تنفس خود هوای اطراف را تصفیه می‌کند.
Top